Girlfriend Collective Sutien sport Connie negru

Sutien sport
Compară prețurile de la 178 Lei la 300 Lei

Detalii produs

  • Marca Girlfriend Collective
  • Culoare Negru
  • Adăugat ianuarie 2026

Descriere

Croi: Croi normal; Lungime mâneci: Mâneci medii; Lungime: Lungime normală

Caracteristici

Material:
Elastic, Poliester
Sport:
Alergare

Produse similare

VENICE BEACH Sutien sport negru
Venice Beach Sutien sport
din About You
ROXY Sutien sport negru
Nou
Roxy Sutien sport
din About You
NIKE Sutien sport verde mentă negru
Nike Sutien sport verde mentă
din About You
ONLY PLAY Sutien sport gri piatră negru
Only Play Sutien sport gri piatră
din About You
Ted Baker Sutien sport negru
Ted Baker Sutien sport
din About You
Benlee Sutien sport Forebrae opal negru
Benlee Sutien sport Forebrae opal
din About You
Next Sutien sport negru
Next Sutien sport
din About You
Sutien Adidas negru
-11%
Adidas Sutien
din Farfetch + 3
Under Armour Sutien sport Ua Infinity negru
Under Armour Sutien sport Ua Infinity
din About You + 1
Next Sutien sport negru
Next Sutien sport
din About You
Next Sutien sport negru
Next Sutien sport
din About You
Next Sutien sport negru
Next Sutien sport
din About You
Sutien sport Under Armour negru
Under Armour Sutien sport
din Factcool